Çalışma Alanlarımız

Sizin İçin Herseyi Planlayalım

VİZE DANIŞMANLIĞI
Danışanlarımızın tüm vize süreçleri büyük bir titizlik ve profesyonellikle uzman ekip arkadaşlarımız tarafından tek amacımızın vizenizin olumlu sonuçlanması prensibi ile yürütülmektedir.
Gitmek istediğiniz ülkenin gerekli evrak listesini danışana uygun şekilde planlayıp , tüm evrakları hazırlayıp ve evrakların takibini yapıp konsolosluk tarafından verilecek sonucun beklenmesi.

YURTDIŞI İŞ ARAMA DANIŞMANLIĞI
Sizler için Europass formatında Cv ve motivasyon mektubu hazırlayıp seçmiş olduğunuz iş alanı ve ülkelerde sizler için o ülkenin işçi arayan kurumlarına mailler atıp, Telefon numaraları ile iletişime geçip eğer cv niz istenilen kriterlere uygunsa iş ile eşleştirilip o işe kabulünüzü sağlamak.
Yurt dışında iş arama danışmanlığımız markamız olan;
www.yurtdisindaisarama.com.tr adresimiz ve ınstagram:yurtdisindais üzerinden yapılmaktadır. Detaylı bilgi için linke tıklayabilirsiniz.

YURTİÇİ VE YURTDIŞI TUR
Ülkemizin gezilip görülmesi gereken tarihi yerlerin profesyonel rehber, uzman temsilci desteği ile en ince ayrıntısına kadar maximum düzeyde eğlence ile birlikte düzenliyoruz.
Yurtdışında belirli periyotlarda yapılacak güzel bir seyahat planı ile dünyada gezip görmek istediğiniz yerlerin planlamasını yapıp sizlerle birlikte dünyayı keşfediyoruz.

YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Yurtdışında eğitim, Dil okulu, Lisans, Yükseklisans, Doktora,Yaz okulu, Staj, Kariyer Danışmanlığı hizmeti vererek. Kişiye özel planlama yaparak, seçmek istediği öğrenim programı ülke konusunda destek sağlayarak. Geleceğini inşaa etmesine yardımcı oluyoruz.

YURTDIŞI KARİYER DANIŞMANLIĞI
Kişinin yapmak istediklerini ve yapabileceklerini kişiye özel planlayıp, birkaç seçenek haritası sunup mevcut kariyerini ya da gelecekte sahip olucağı kariyerini maximum seviyeye çıkarmak için sizlerle birlikte çalışıyoruz.