Hakkımızda

Sizin İçin Herseyi Planlayalım

Türkiye’nin önde gelen Vize Firması, Çilek Vize Danışmanlık kurulduğu ilk günden itibaren faaliyette bulunduğu vize ve danışmanlık sektöründe kurumsal kimlik çatısı altında ve danışan memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden aralıksız olarak hizmetlerine devam etmektedir. Yüksek başarı oranı ile kurumsal ve bireysel danışmanlıklarının vizelerini almaya ve danışmanlarının seyahatlerini planlamaya devam etmektedir.

Profesyonel ve tecrübeli Vize Uzmanlarıyla çalışmakta ve dünya çapında birçok alanda başarılı etkin danışmanlık gerçekleştiren Çilek Vize Danışmanlık, estetik ve fonksiyonel çözümlerle, ortaya koyduğu özgün danışmanlık projeleriyle standartları sürekli yukarı taşımaya devam etmektedir. Kurumsal ve bireysel düzeyde yüksek hizmet kalitesiyle şirketlere ve bireylere maddi kazanç ve zaman tasarrufu sağlamayı hedef edinen firmamız, yeniliklerin takipçisi olarak tüm başvurulara aynı dikkat ve disiplinle yaklaşır. Etkin fiyat politikası ve organizasyon kabiliyeti ile her zaman bir adım öne çıkar.

Çilek Vize ve Danışmanlık, ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve güvenilir hizmet anlayışıyla Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük danışmanlık firması haline gelmiştir. Çilek Vize Ailesi olarak amacımız Vize sürecinizi problemsiz bir şekilde yürütüp kısa bir zaman aralığında sonuca ulaşması için elimizden geleni yapmakta ve siz Danışanlarımıza hizmet vermekten onur duymaktadır…

Yalnızca vize danışmanlığı hususunda değil iş arama ve eğitim danışmanlığı hususunda da yenilikçi ve akılcı çalışma tarzı ile danışan ve danışan adaylarımıza yurt dışında iş ve eğitim imkânı sunuyoruz. Hayal değil hayallerin ötesinde bir yaşam sunmak için var gücümüz ile çalışıyor ve çabalıyoruz. Fark yaratan olmak için sınır tanımadan üretiyoruz.