İş Ortaklarımız

Türkiye’nin en güvenilir vize danışmalık firması olarak Bursa’nın BAL ekipleri arasında olan Görükle İpekspor’la sponsorluk anlaşması imzaladık.
Spora ve sporcuya destek olmanın mutluluğunu yaşıyor ve Görükle İpekspor’a 3.Ligde başarılar diliyoruz.

Türkiye’de ki vize danışmanlık firmaları adına bir ilk. Çilek Vize olarak ülkemizin en büyük futbol kulüplerinden biri olan Bursaspor’a sponsor olmaktan dolayı mutluyuz.
2022-2023 sezonu U13-U14-U15-U16-U17-U19 yaş gruplarının şort ve tozluk sponsorluğunun yanında A takım için olan tüm kombilerinin reklam alanında sponsoru olduğumuzu duyurmaktan dolayı gururluyuz.
Şehrimize, kulübümüze ve firmamıza hayırlı olsun.

Türkiye’nin en büyük vize danışmanlık firması olarak ülkemizin en büyük kulüplerinden biri olan Adana Demirspor’a resmi Vize ve Danışmanlık sponsoru olduğumuzu açıklamaktan mutluluk duyuyoruz.
Bu birlikteliğin öncelikle; Türk futboluna, Adana Demirspor camiasına ve firmamıza hayırlı olması dileğiyle.

Taklitman tv adıyla bilinen Mehmet Dinçer’in kurucusu olduğu Bursa’nın en büyük medya sirketiyle iş birliğimiz gerçekleşmiştir.

Çilek Danışmanlık olarak; Yorulmaz A.Ş. bünyesinde ki sigortambudur.com ile resmi iş ortaklığımız gerçekleşti. Artık resmi olarak yurt dışı sigorta desteğini kendi bünyemizde yapabilmekteyiz. Sizlerde avantajlı ve uygun fiyatlı yurt dışı seyahat sigortalarınızı bizlere yaptırtabilirsiniz.

Çilek Danışmanlık olarak; Bursa’nın en büyük gençlik organizasyon ve etkinlik firması olan @uludağevent ile resmi iş ortaklığımız sağlanmıştır. Kendilerinin düzenleyeceği her organizasyona sponsor olmaktan ve gençlik eğlencelerine katkı sağlayacak olmaktan dolayı mutluyuz.